Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /cake/bootstrap.php on line 38
Wypożyczanie sprzętu - Sztuczna trawa - Glob Grass
Mapa strony

GLOBGRASS

PIŁKA NOŻNA

MULTI-SPORTY

KORTY TENISOWE

GOLF

PLACE ZABAW

OGRODY TARASY

Sprzedaż i wynajem sprzętu

Zmień wielkość liter
+
-

Wypożyczanie sprzętu

Nasza firma zajmuje się również wypożyczaniem sprzętu do pielęgnacji i zasypu sztucznej trawy. 

 

1. TOPDRESSER CAR

Work-man urządzenie pozwalające na równomierne rozsypywanie piasku oraz granulatu gumowego. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji ilości zasypywanego materiału. Urządzenie posiada silnik spalinowy oraz pompę hydrauliczną potrzebną do napędzenia urządzenia rozsypującego materiał. Pojazd porusza się na czterech kołach co zapewnia maxymalną stabilność, przednia oś jest skrętna. Nie sprawia trudności w manewrowaniu dzięki podobnej zasadzie sterowania jak w normalnym aucie. Pozwala na pokonywanie niewielkich wzniesień.

Istnieje możliwość zainstalowania zamiast top- dresera skrzyni ładunkowej.

Urządzenie nadaję się na  boiska piłkarskie, boiska wielofunkcyjne, korty tenisowe, świetnie spisuje się na polach golfowych.

 

2. T O P D R E S S E R    R I N K

Topdresser RINK – pozwala na uzyskanie równomiernej warstwy zasypu, z możliwością regulacji jej ilości. Urządzenie posiada 4 koła w jednej osi i wymaga podczepienia pod mini traktor z wyjściem hydraulicznym. 

 

3. SPORTCHAMP

Profesjonalne urządzenie pozwalające utrzymać sztuczne nawierzchnie trawiaste w znakomitej kondycji przez wiele lat. Istnieje możliwość podłączenie odpowiednich nakładek pozwalających na przeprowadzenie kolejnych stopni pielęgnacji.

 

Nakładki do maszyny Sportchamp:

  • decompacting (rekultywator) – pozwala spulchnić materiał; sprężyste szpikulce wchodzą w głąb trawy wyciągając i rozdrabniając materiał zasypowy;
  • szczotka rotacyjna -  szczotka pozwalająca oddzielić od materiału wszystkiego rodzaju zanieczyszczenia ( duże elementy wyłapuje sito, a mniejsze pozostają na filtrach);
  • szczotki miękkie – podwajające na rozprowadzenie oraz ponowne wczesanie materiału zasypowego.

 

                

 

4. RĘCZNA PIASKARKA

Pozwala na równomierne zasypanie materiału na małych powierzchniach typu place zabaw, ogrody, małe boiska. Znakomicie nadaje się do uzupełniania zasypu w miejscach ubytków. 

 

5. SZCZOTY

Szczoty są efektywnym rozwiązanie do szczotkowania sztucznej nawierzchni. Szczotki w układzie trójkątnym prostują włókna, wyłapują zanieczyszczenia takie jak: liście, gałęzie itp. Pozwalają utrzymać trawę w znakomitej kondycji przez cały rok.

Posiadamy szczoty w szerokim asortymencie, o różnych rozmiarach oraz twardości włosa. 

 

6. INNE

Posiadamy również narzędzia do instalacji trawy takie jak: wózki do transportu roli, profesjonalne noże do przycinania traw, wycinarka do linii, maszynę do kleju, kleszcze do ustawiania trawy itd.

 

Pomożemy Państwu dobrać sprzęt odpowiedni do Państwa potrzeb i oczekiwań

 

Istnieje również możliwość wypożyczenia przyczep samochodowych i dorbnego sprzętu budowlanego.

Więcej informacji na ten temat zanjdziesz tutaj

wstecz

Newsletter

Jestem zapisany, chcę się wypisać
Mapa strony    Kontakt     Polityka prywatności