Kompleksowe usługi w zakresie pielęgnacji i konserwacji boisk ze sztuczną trawą

Proponowane przez naszą firmę usługi w zakresie pielęgnacji obejmują:

Oferowana przez nas pielęgnacja wykonywana jest profesjonalnym sprzętem firm SMG
i Redexim. Maszyny (m.in. Sport-Champ) wyposażone są w odpowiednie urządzenia pomocnicze:

W razie  potrzeb stosujemy ręczny rozsiewacz piasku – w celu uzupełnienia zasypu  w miejscach jego ubytku. Pielęgnacja nawierzchni ze sztucznej trawy powinna być przeprowadzana minimum dwa razy w roku, najlepiej w okresie wiosennym przed rozpoczęciem sezonu.

Na obiektach mocno osłoniętych drzewami lub krzewami, gdzie występuje zwiększone zapylenie czy zabrudzenie pielęgnację powinno się przeprowadzać odpowiednio częściej.

Elementy pielęgnacji:

  1. Przygotowanie boiska do pielęgnacjitj. usunięcie przerastających roślin, podklejenie trawy w miejscach rozerwań
  2. Szczotkowanie trójkątną szczotą w celu usunięcia większych zanieczyszczeń (trawy, liści, śmieci). W górnej części maty nie powinno być żadnych zanieczyszczeń tj. liści i innych odpadków organicznych, gdyż są one doskonałą pożywką dla rozwoju bakterii.
  3. Szczotowanie trawy szczotą rotacyjną. Obrotowe szczotki zbierają zanieczyszczenia i przenoszą je na wibrujące sito. Sito filtruje materiał wypełniający (granulat gumowy lub piasek kwarcowy), który trafia z powrotem do maty natomist zanieczyszczenia pozostają na sicie.
  4. Aby zapewnić odpowiedni komfort gry na boiskach o nawierzchni z trawy syntetycznej, materiał do wypełniania musi być równo rozprowadzony. W tym celu należy ponowne przeszczotować nawierzchnię.

Cena usługi  zależy od wielkości obiektu, jego lokalizacji oraz stanu technicznego.
W celu przygotowania oferty dla Państwa proszę o wypełnienie formularza